نمایندگی mikrotik : زمانی که در خصوص دلایل موفقیت یا عواملی که به افزایش محبوبیت یک نام تجاری منجر شده‌اند صحبت می‌کنیم با علت‌های متعددی روبرو می‌شویم که کمابیش در اکثر برندهای مطرح دنیا دیده می‌شوند .

در همین رابطه ارائه محصولات با کیفیت، قیمت مناسب، تعهد یا خدمات پس از فروش، اصالت نام تجاری و محصولات، نوآوری و خلاقیت در طراحی کالا یا نوع عرضه خدمات، منفعت بیشتر برای کاربران در مقایسه با استفاده از محصولات رقیب و … از جمله عواملی هستند که معمولاً می‌توان ردی از آن‌ها در ساختار مجموعه‌های موفق در هر زمینه یافت .

چرا تجهیزات میکروتیک در حوزه ICT محبوب هستند؟

با عنایت به این توضیحات، اگرچه نمایندگی mikrotik و محصولات این برند فعال در حوزه تأمین تجهیزات شبکه نیز دارای چنین ویژگی‌هایی هستند، اما گاهی یک مجموعه برای متمایز شدن نیازمند ویژگی‌های شاخص دیگریست که در خصوص میکروتیک می‌توان به

• هزینه مقرون بصرفه خرید تجهیزات به ویژه در بدو فعالیت این کمپانی،
• وجود ساختار و طرز کار ساده سیستم عامل میکروتیک که سبب می‌شود تا عملیات‌هایی نظیر ایجاد تونل یا کنترل ترافیک با سهولت بیشتری انجام شود و
• قابلیت ترکیب شدن این محصولات با کارت‌های وایرلس شرکت‌های دیگر که سبب می‌گردد تا کاربران قادر به تولید رادیو‌های انتقال دیتا متناسب با نیاز خود شوند اشاره کرد .

با کنار هم قرار دادن این ویژگی‌ها بدیهیست که افراد و مجموعه‌هایی که در فکر برپایی یک شبکه، ارتقاء آن یا استفاده از سخت افزارهایی نظیر روتر، سوئیچ شبکه، تجهیزات بی‌سیم ، RouterOS و دیگر تجهیزاتی که در یادداشت‌های نمایندگی میکروتیک و فروش میکروتیک به آن‌ها پرداخته‌ایم هستند نیم نگاهی به محصولات نمایندگی mikrotik داشته باشند .

نمایندگی mikrotik

با توجه به اینکه امروزه کالاهای خارجی با روند کند و دشوارتری نسبت به گذشته وارد کشور شده و بازار این محصولات مملو از محصولاتی گران و گاه غیراصلی می‌باشد، یافتن عرضه‌کننده‌ای رسمی و مورد تائید از اهمیت زیادی برخوردار است که در ادامه به آن می‌پردازیم .

لزوم خرید از نمایندگی

تاریخچه وجود نمایندگی‌ها در ایران دارای فراز و فرودهای بسیاری می‌باشد، بدین ترتیب که به دلیل فقدان نمونه‌های داخلی، تعاملات زیاد به شرکت‌های خارجی یا وابستگی‌هایی به آنان پیش از انقلاب اسلامی، تقریباً رد پایی از بهترین برندهای دنیا در هر حوزه در کشورمان دیده می‌شد .

این در حالی بود که با گذشت زمان، به دلیل کاهش کمیت و کیفیت روابط با کشورهای دیگر و تأثیراتی که محدودیت‌های سیاسی (مانند تحریم‌ها) بر روی اقتصاد کشور می‌گذاشتند، رفته رفته از تعداد این نمایندگی‌های سرشناس کاسته و به وضعیت امروزی خود که کمتر می‌توان یک کارگزار رسمی از مجموعه‌های مذکور را در آن یافت رسیده است .

با عنایت به این توضیحات شرکت‌‌هایی هم وجود دارند که به دلیل بازار با پتانسیل بالای ایران تمایل به فعالیت در آن دارند اما به دلیل ترس از تحریم شدن خودشان (بدین معنا که در صورت همکاری با ایران، کشوری مثل آمریکا اجازه فعالیت این برند را در خاک خود و هم‌پیمانانش ممنوع کرده و بدین ترتیب خسارتی سنگین به این مجموعه وارد می‌کند) به صورت علنی این کار را انجام نمی‌دهند .

همین عوامل سببی هستند تا شرکت‌های مذکور با چراغ خاموش به فعالیت خود ادامه داده و بی آنکه نامی از نمایندگی mikrotik در ایران بیاورند، محصولات خود را در آن به فروش برسانند.

نمایندگی mikrotik

فاواجم، نمایندگی mikrotik

مجموعه فاواجم به دلیل داشتن سرمایه لازم برای واردات محصولات مورد نظر، داشتن زیرساخت‌های لازم برای طبقه‌بندی، عرضه و نصب این محصولات به ویژه در حوزه نیروی انسانی، فعالیت در قالب یک شخصیت حقوقی، سابقه چند سال فعالیت مرتبط در این حوزه و داشتن سابقه همکاری با شرکت‌های سرشناس دیگر این حیطه مانند کیونپ به خوبی نشان داده است که می‌تواند به عنوان نمایندگی mikrotikعمل کرده و محصولات این مجموعه اعم از راهکارهای مسیریابی، فایروال، میزبان DHCP، ترجمه نشانی شبکه یا NAT، پراکسی سرور، رادیوس و مدیریت کاربران، وایرلس، تعادل رسانی بارگزاری، شبکه خصوصی مجازی ، MPLS، کیفیت سرویس و میزبانی اتصالات گوناگون را به فروش برساند .

در همین راستا با ارائه خدمات مذکور، اگرچه دارای پروفایلی اختصاصی در وبسایت مجموعه میکروتیک نمی‌باشد اما بواسطه همکاری تنگاتنگ و عرضه محصولات و خدمات مرتبط با میکروتیک به طریقی استاندارد و قابل قبول به عنوان نمایندگی mikrotik شناخته می‌شود .

نمایندگی mikrotik

روتربورد میکروتیک

در میان خدمات و محصولاتی که یک برند تجاری عرضه می‌کند همواره یکی از آن‌ها از سایرین سرشناس‌تر بوده و حجم قابل توجهی از خروجی خط تولید و سود عایدی شرکت را تشکیل می‌دهد .
در همین رابطه روتربوردهای میکروتیک به عنوان دسته‌ای از این محصولات، واسطه‌هایی برای تبدیل اطلاعات بایونری به امواج و ارسال آن‌ها هستند که قریب به دو دهه پیش توسط میکروتیک طراحی و ساخته شدند.

این محصولات که تولد خود را مرهون تنوع زیاد کامپیوترها (افزایش ناسازگاری) و عدم پایداری بسیاری از آن‌ها هستند، با این ذهنیت که نیازمند CPU و RAM زیادی نیستند مورد استفاده قرار گرفتند، ذهنیتی که صد البته درست هم بود. روتربوردها که امروزه در دو دسته Board-Only و Enclosures جای می‌گیرند، به ترتیب شامل بوردی هستند که دیگر قطعات مرتبط با آن نظیر کیس، آداپتور، POE و … جداگانه تهیه و نصب می‌شود یا به صورت بسته‌ای کامل به صورت یکجا عرضه می‌گردند که همه ابزارهای مورد نیاز کاربر را در اختیار وی قرار می‌دهد .

در نهایت لازم به ذکر است چنانچه متقاضی کسب اطلاعات بیشتر یا دریافت مشاوره در خصوص این محصولات هستید، می‌توانید همینک با ما (به صورت تلفنی، چت آنلاین یا در شبکه‌های مجازی) ارتباط برقرار کرده و نظر کارشناسان فاواجم در خصوص شبکه یا برپایی دیتابیس خود را جویا شوید .

۲۲۸۴۸۰۴۱ ۰۲۱