فروش Sophos : همانطور که در یادداشت‌های پیشین نیز به این مطلب اشاره شده بود، بسیاری از برندهای معتبری که در حوزه‌ خاصی از صنایع و خدمات فعالیت می‌کنند، تنها برای مخاطبان حیطه فعالیتی خود و افراد و مجموعه‌هایی که به ماحصل فعالیت آنان نیاز دارند شناخته شده هستند .
به دلیل همین خاص بودن مخاطبین است که مجموعه‌های مذکور تلاشی برای معرفی خود در رسانه‌هایی مانند رادیو و تلویزیون یا بیلبوردهای خیابانی نکرده و تمایلی نیز برای معطوف کردند توجهاتی فاقد بازدهی مالی ندارند .

با توجه به این توضیحات است که شاید نام سوفوس برای اکثر مردم اسمی ناشناخته و غریب باشد، در حالی که عموم افرادی که با شبکه‌های کامپیوتری سروکار داشته، در حوزه IT فعالیت کرده و دستی بر آتش برپایی سرورهای اینترنتی دارند با این برند سرشناس به خوبی آشنا هستند .

آشنایی با سوفوس

فروش Sophos

سوفوس که معمولاً با پرکاربردترین محصول خود یعنی فایروال Sophos شناخته می‌شود، مجموعه‌ای اصالتاً بریتانیاییست که قریب به ۳۵ سال پیش تأسیس شد. در کنار سخت افزارهای امنیتی که بدان اشاره شد، سوفوس از مطرح‌ترین تولیدکنندگان تجهیزات و نرم‌افزارهای ارتباطی، رمزنگاری، امنیت ایمیل – دستگاه‌های پرتابل و همچنین UTM ها (دستگاه‌هایUnified Threat Management یا مدیریت تهدیدات یکپارچه ) در سطح جهان می‌باشد .

چنانچه به رزومه و تاریخچه خرید سوفوس مراجعه کنیم سابقه همکاری آنان با مجموعه‌های نام‌آشنای دیگری همچون توشیبا، زیراکس، پیکسار، اندرآرمور (شرکت آمریکایی پوشاک و لوازم ورزشی)، آویس کار(شرکت آمریکایی که در زمینه اجاره اتومبیل، فروش و لیزینگ خودروهای سواری فعالیت دارد‌) ، نورثروپ گرامن (شرکت هوافضا و صنایع دفاعی آمریکایی) و فورد به چشم می‌خورد که گواهی بر قابل اطمینان بودن محصولات و خدمات این مجموعه‌ها می‌باشد .

فروش Sophos

از آنجایی که در دنیای ما همه اطلاعات ارزشمند به صورت داده‌های دیجیتالی و بایونری نگهداری می‌شوند، حراست از آن‌ها که بسان محافظت از ارزش و اعتبار یک مجموعه و سودیست که به دست می‌آورد، در نتیجه اینکه وقتی به مشتریان سوفوس نگاه می‌کنیم خواهیم دید که این مجموعه آزمون خود را به خوبی پس داده که هم‌اینک وظیفه حراست از اطلاعات مجموعه‌هایی خوشه‌ای با ثروت چند صد میلیون دلار را بر عهده گرفته است .

در همین رابطه خالی از لطف نیست که به این مطلب نیز اشاره کنیم که این اسامی تنها بخشی از جمعیتی ۱۰۰ میلیون نفری مشتریان سوفوس از ۱۵۰ کشور دنیا هستند که در قریب به صدهزار کسب و کار مجزا فعالیت کرده و به همکاری با درگاه‌های فروش Sophosمبادرت ورزیده‌اند .

فروش Sophos

همانطور که گفتیم سوفوس برندی نیست که همگان با آن آشنا باشند، در نتیجه نمی‌توان در هر فروشگاهی (ولو در حوزه کامپیوتر ) نیز ردی از آن یافت . این در حالیست که اگر سخت‌افزارهای مذکور نیز در دسترس باشد، گاهی استفاده از همه امکانات آن منوط به تخصیص لایسنسی اختصاصی می‌باشد که تنها توسط نمایندگی سوفوس عرضه می‌گردد .

اینجاست که مجموعه‌هایی مانند فاواجم وارد عمل شده و با فروش Sophos و ماتعلقات آن خیال مجموعه‌های متقاضی را از بابت امنیت اطلاعاتشان راحت می‌کنند .

فروش Sophos

لایسنس Sophos

مبحث خرید لایسنس نرم‌افزارهای مختلف و ابتیاع حق امتیازی که امکان دسترسی کاربر به همه امکانات یک محصول خاص را می‌دهد مبحثیست که اکثر قریب به اتفاق افرادی که به طور مستمر با کامپیوترها کار می‌کنند با آن آشنایی دارند .

در همین رابطه از همان برنامه‌های دانلود یا آنتی ویروس‌هایی که روی همه سیستم‌ها وجود دارند گرفته تا اپلیکیشن‌هایی که روی تلفن‌های همراه ما وجود دارند، جملگی محصولاتی هستند که به صورت دمو، تریال و حتی غیر قانونی به دست ما رسیده و ما تنها قادر به استفاده از بخشی از ویژگی‌های آن‌ها هستیم، ویژگی‌هایی که در نسخه‌های پولی این پدیده بدون محدودیت قابل استفاده می‌باشند .

قفل بودن برخی ابزارها در یک نرم افزار، پخش پیام‌های بازرگانی متعدد در ضمن استفاده از آن، عدم آپدیت شدن، عدم قابل اعتماد بودن، نیاز به تمدید رمزهای موقتی رایگان و عدم امکان استفاده از این برنامه روی سیستم مورد نظر بعد از اتمام زمانی مشخص (مثلاً یک ماه) از جمله پیامدهای عدم استفاده از لایسنس‌های مذکور می‌باشد ، پدیده‌ای که در محصولات سوفوس نیز خودنمایی می‌کند .

 

به عنوان مثال فایروال سوفوس فاقد لایسنس دارای امکاناتی نظیر wireless protection، SSL VPN و IPSec هستند، اما این ویژگی‌هایی مانند چهار ماژول حفاظتی
• Network Protection به منظور مقابله با تهدیدها و حملات
• Web Protection به منظور محافظت از بستر وب در برابر حملات
• Email Protection به منظور حراست از ایمیل در برابر تهدیداتی نظیر اسپم، فیشینگ و نشت اطلاعات.
• Web Server Protection به منظور حفظ وب سرورها در مقابل حملات هکری
می‌باشند که با کمک لایسنس‌های غیررایگان فعال شده و تأثیر چشمگیری در روند مبارزه با خرابکاری‌های سایبری می‌گذارند .
در نهایت گفتنیست که

برای کسب اطلاعات بیشتر از فروش Sophos و اخذ مشاوره از کارشناسان فاواجم می‌توانید از طریق تلفن، در شبکه‌های اجتماعی و چت آنلاین با ما در ارتباط باشید .

۲۲۸۴۸۰۴۱ ۰۲۱