خرید cisco : تجربه خرید یک محصول خوب یا بهره‌مندی از یک سرویس مطلوب همواره سبب می شود تا مصرف‌کنندگان ، کاربران یا کارفرمایان به دنبال تکرار آن‌ها رفته و بواسطه این تجربه خوب ، در پی دیگر خدمات یا محصولات مجموعه ارائه دهنده آن‌ها بروند.

به عنوان مثال زمانی که ماده ای خوراکی را از یک برند نوظهور تهیه کرده و کیفیت، مزه، حجم مواد موجود در هر بسته، نوع پکینگ و بسته بندی، قیمت و ویژگی های آن به نظر شما ایده آل می‌آید ، ناخودآگاه در پی شناخت دیگر محصولات این مجموعه رفته و بدین ترتیب حتی برای یکبار هم که شده آن ها را امتحان می کنید .

این در حالیست در روی دیگر سکه ، این احتمال هم وجود دارد که با بی کیفیت بودن این محصولات ، تولیدات دیگر این برند را نیز نادیده گرفته و دیگر به سراغشان نروید .

خرید cisco

 

خرید cisco

با گذر از این مثال و ورود به مبحث خرید cisco باید گفت که این مجموعه نیز به عنوان برندی که با ده ها محصول و خدمت در حوزه نرم افزار و سخت افزارهای مختلف کامپیوترهای شخصی و شبکه نیاز متقاضیان فراوانی را بر طرف کرده است ، از آن دست نام های تجاریست که بنا بر جلب رضایت مشتریان در طی این سال ها به عنوان برندی خوشنام نزد مخاطبین بین المللی خود مطرح بوده و با پا گذاشتن در هر زیر شاخه در حوزه کاری خود توانسته است به فروش قابل توجهی در آن برسد .

سیسکو همانند کمپانی مثال فوق بواسطه کیفیت محصولات ، قیمت های مقرون بصرفه ، تنوع محصولات ، توجه به خواسته مشتریان ، خدمات پس از فروش و … پتانسیل بالایی در تأمین تجهیزات پسیو شبکه ، طراحی دیتاسنتر یا برپایی سامانه های یکپارچه کامپیوتری را دارد ، این در حالیست که عده فراوانی با همه محصولات این مجموعه آشنا نبوده و بالطبع به دنبال ابتیاع آن نمی روند .

با توجه به این امر تصمیم گرفتیم تا در ادامه این مطلب به بررسی خرید cisco و محصولاتی که ارائه می دهد بپردازیم ، محصولاتی که طی یک تقسیم بندی به سه بخش اصلی شرکت ها و مجموعه های خدماتی ، کسب و کارهای کوچک و مصارف خانگی تقسیم می شوند .

شرکت ها

در این زیرمجموعه که سازمان های یکپارچه ،  شرکت های بازرگانی و مجموعه های خدماتی مد نظر هستند ، خرید cisco در 4 زیر شاخه اصلی کاربرد دارد :

  1. Enterprise networks یا شبکه های سازمانی

محصولات عرضه شده در این زیر شاخه عبارت اند از طیف وسیعی از روتر ، سوئیچ و سیستم های وایرلس! علاوه بر این می توان از سامانه های امنیتی ، سخت افزارهای WAN ، سامانه های مدیریت انرژی و تجهیزات اطلاع رسانی به عنوان دیگر محصولات مناسب برای شبکه های سازمانی نام برد .

  1. Collaboration یا همکاری

در زیر مجموعه بعدی خدمات و محصولات که شرکت های مذکور طرفداران بسیاری دارد می توان به سامانه های برقراری ارتباط میان کارمندان اشاره کرد که تلفن و ویدئوکال های اینترنتی ، TelePresence یا جلسات راه دور با امکان نمایش همزمان تک تک اعضا ، HealthPresence یا معاینه از راه دور ، سامانه Call center یا اتاق تماس ، ارتباطات یکپارچه ، شبکه های اجتماعی سازمانی و اپلیکیشین های موبایلی داخل سازمانی اشاره کرد .

خرید cisco

 

  1. Datacenter and Virtualization یا مرکز داده و مجازی سازی

همانطور که از نام این زیر مجموعه بر می آید ، یکی دیگر از خدمات سیسکو راه اندازی و عرضه محصولاتی در ارتباط با خدمات ذخیره سازی ابری ، تعویض مرکز داده ها و برپایی سامانه های محاسبه یکپارچه است که علاوه بر همسان سازی برنامه های تحت اختیار کارمندان ، موجبات دورکاری آنان را نیز فراهم می کند .

در ادامه لازم به ذکر است که اگرچه شاید سیسکو نتواند به طور مستقیم طراحی و راه اندازی شبکه‌های مورد نظر را در داخل ایران بر عهده بگیرد ، اما بی تردید سپردن کار به مجموعه های متخصصی نظیر فاواجم از کیفیت کار نکاسته و شرکت مذکور قادر به طراحی و برپایی سامانه های ارتباطی شما با بازدهی بالا و محصولاتی از سیسکو یا دیگر برندهای مطرح دنیا می باشد .

  1. IP NGN یا شبکه های نسل بعدی

در این زیرمجموعه از خدمات که خلاصه شده عبارت Next Generation Networks می باشد ، سامانه های  High-end routing و تعویض شبکه های ثابت و سیار عرضه کنندگان خدمات ، انتشار ویدئو های غیر رایگان و همچنین زیرساخت های توزیع محتوای حق اشتراکی دایر می گردد .

کسب و کارهای کوچک

با محدود شدن حجم کسب و کارها و آمدن آن ها در قالب حرفه های خانگی یا استارت‌آپی ، علاوه بر کاهش بودجه خریداری تجهیزات شبکه ، لزوم آن نیز کاهش یافته و بدین ترتیب کارمندان شرکتی با نهایتاً 50 کارمند می توانند با ساختار بسیار ساده تری به تبادل اطلاعات بپردازند .

خرید cisco

در همین رابطه خرید cisco در کسب و کارهای کوچک به خدمات و محصولات زیر تقسیم می شود :

  1. روتر و سوئیچ ها

همانطور که از نام این محصولات برمی آید ، در اینجا شاهد عرضه سخت افزارهایی هستیم که در یک شبکه به انتقال و هدایت داده های دیجیتالی دست زده و قادرند تا جزئیات فنی این تبادلات را به کاربر نشان دهند .

  1. امنیت و نظارت

برقراری امنیت شبکه و داده ها در کنار IP دوربین ها در این حوزه جای می گیرد .

  1. صدا و کنفرانس

که به طور دقیقتر عبارت اند از تلفن های VOIP ، سامانه های درگاهی ، ویدئو کنفرانس و وبکس ها  (WebEx) !

  1. وایرلس

که عبارت اند از نقاط دسترسی داخلی به اینترنت بیسیم و هدایتگرهای وایرلس

  1. سیستم های ذخیره سازی شبکه ای

امکان اتصال کاربران همیشگی به منابع اطلاعاتی ، حال به صورت مجازی یا سنتی !

خرید cisco

کاربری خانگی

خدمات و محصولات سیسکو برای مصارف خانگی به Broadband ختم می شود که در ایران کاربرد خاصی نداشته (به دلیل عدم وجود زیرساخت های لازم یا عدم عرضه رسمی خدمات کمپانی های خارجی در کشور) و یا همانند و دستگاه های ضبط ویدئوی Flip Video به دلیل عدم استقبال کاربران از لیست محصولات ساخته شده توسط آن ها خط خورده است .

بنا به این توضیحات بی دلیل نیست که جای محصولات این کمپانی در خانه هایمان خالی بوده اما به وفور می توانیم اثری از آن ها در شبکه های اداری و سازمانی استاندارد ببینیم .

 

جهت دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با شرکت فاواجم تماس حاصل فرمایید .

22848041 021