نمایندگی رسمی فروش تجهیزات کیونپ

شرکت فاواجم نمایندگی رسمی شرکت کیونپ در ایران مفتخر است که با اخذ نمایندگی این شرکت در ایران اقدام به فروش انواع و اقسام تجهیزات این برند خوش نام می نماید. شما می توانید تجهیزات مختلفی از محصولات کیونپ مانند Enterprise NAS ، SOHO NAS ، SMB NAS ، Expansion Units ، Storage Accelerator و Storage Accessories را در مجموعه فاواجم با بهترین قیمت ها و بیشترین خدمات پس از فروش خریداری فرمایید.

کیونپ

کیونپ نام شرکتی تایوانی است که در حوزه راهکارهای اشتراک گذاری فایل تحت شبکه و مدیریت حافظه کار می کند. این شرکت با نام اصلی “Quality Network Appliance Provider” به معنای ارائه کننده تجهیزات با کیفیت شبکه از سال ۲۰۰۴ به صورت رسمی کار خود را در شهر تایپه در کشور تایوان آغاز کرد. کیونپ امروزه از بزرگترین تولید کنندگان دستگاه های NAS در سطح دنیا محسوب می شود و محصولات این شرکت شامل دستگاه های ذخیره ساز تحت شبکه یا همان NAS، دستگاه های ضبط ویدئو تحت شبکه ( NVR ) و همچنین تجهیزات علائم دیجیتال ( Digital Signage ) می شود . در ایران نیز فروش تجهیزات qnap در سال های اخیر با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی و بیشتر شدن سطح وابستگی ها به شبکه و فرایند ذخیره سازی تحت آن افزایش چشم گیری داشته است که همین مطلب گواهی بر لزوم همکاری با درگاه های رسمی این شرکتدر ایران – به طور مشخص مجموعه فاواجم – می باشد .

دستگاه های NAS استوریج کیونپ ذخیره سازهایی هستند که یک یا چند هارد درایو درون آنها تعبیه شده و این تجهیزات می توانند به صورت دائمی به اینترنت متصل باشند. ذخیره سازهای تحت شبکه کیونپ در واقع مرکزی برای بکاپ های شما هستند که قابلیت ذخیره سازی و نگهداری از انواع فایل ها ، عکس ها ، موسیقی و ویدئوهای شما را دارند. اگر بخواهیم به زبان ساده کاربرد استوریج های کیونپ را شرح دهیم باید بگوییم که این دستگاه ها مانند فلش مموری ها و هارد های اکسترنال شما می باشند و تنها تفاوتشان این است که دیگر نیاز به حمل آنها ندارید. شما می توانید با قرار دادن این تجهیزات در منزل و اتصال آنها به اینترنت در هر مکانی و در هر ساعتی از شبانه روز به اطلاعات ذخیره شده در آن دسترسی پیدا کنید.

دلایل استفاده از QNAP

یکی از نگرانی های همیشگی افراد از دست رفتن فایل هایشان است. امکانی که شرکت کیونپ برای مشتریانش فراهم می کند این است که می توانید به سادگی از اطلاعات خود بکاپ تهیه کنید و بدون توجه به زمان یا مکان به این بکاپ ها دسترسی پیدا کنید. در واقع می توانیم بگوییم که با استفاده از کیونپ فایل های شما دیگر هرگز گم نمی شوند و یا از بین نمی روند. در واقع هر اتفاقی ناگواری مثل خرابی لپ تاپ یا هارد شما باعث نخواهد شد که فایل های شما از بین بروند و شاید بتوان این موضوع را در کنار افزایش فروش تجهیزات qnap در ایران به عنوان دلیل روشنی برای استفاده از کیونپ دانست.

مزایای متعدد ذخیره سازهای کیونپ

با استفاده از استوریج های کیونپ شما می توانید بدون اینکه نیاز به آپلود فایل در اینترنت داشته باشید تنها با استفاده از لینک فایل هایتان اقدام به اشتراک گذاری آسان و سریع آنها کنید. این ذخیره سازها همچنین از نظر ایمنی و امنیت فایل کاملاً قابل اطمینان بوده و به صورت یک ابر شخصی فقط در اختیار شما می باشند . شما همچنین با استفاده از کیونپ امکان بهره برداری از اطلاعاتتان را در انواع سرویس های ابری مختلف خواهید داشت. همچنین از دیگر مزایای کیونپ متمرکز بودن همه اطلاعات شما در یک مکان است و این باعث می شود که اطلاعات مختلف شما در مکان های متعدد پخش نباشند. در نهایت می توان گفت که بهترین و مهمترین مزیت استفاده از کیونپ امکان دسترسی به فایل ها و اطلاعات از راه دور است که به صورت دائمی در هر زمان و مکانی تنها به شرط اتصال دستگاه به اینترنت امکان پذیر است.

استوریج های کیونپ با سیستم عامل QTS این امکان را به کاربرانشان می دهند که به سادگی از این تجهیزات استفاده کنند. افراد مختلف می توانند به سادگی کارهایی همچون مدیریت فایل ، مدیریت دانلود ، بکاپ گیری و مدیریت بکاپ ها ، مجوز های دسترسی و موارد مختلف دیگر را انجام دهند و کاربری این دستگاه ها به شکلی است که استفاده از آنها نیازمند علم زیادی در مورد آی تی نیست.