تجهیزات شایالینک

بر اساس شرایط ایجاد شده در کشور عزیزمان ایران و فرهنگ حمایت ازکالای ایرانی، شرکت فاواجم فعال در حوزه شبکه، امنیت و فناوری اطلاعات، با افتخار اعلام می نماید طی ۵ سال تحقیقات مستمر موفق به تولید آنتن شبکه های وایرلس در حوزه شبکه های وایرلس Outdoor شده است. نیروهای جوان، متعهد و متخصص این شرکت با تولید محصولات فوق توانسته اند ضمن رقابت با محصولات خارجی نسبت به خروج ارز برای این محصولات صرفه جوئی قابل توجهی را داشته باشند.

محصولات وایرلس شرکت فاواجم با نام ایرانی شایالینک (شایا به معنی شایسته) در نظر گرفته شده است. امید آن داریم با کمک مسئولین محترم، حمایت همکاران فعال در حوزه ICT و  با تحقق واقعی حمایت از نیروی کار ایرانی و محصول ایرانی، شایسته خدمتگزاری به سرزمینمان، ایران باشیم. مساعدت شما را خواهانیم، اگر از محصولات شایالینک استفاده کنید بی شک ما را در ارائه خدمات بهتر یاری داده و اطمینان میدهیم بلحاظ کیفیت، خلاقیت و قیمت، قابل رقابت با محصولات مشابه خواهیم بود.

محصولات  شایالینک در دسته بندی های مختلف و بر اساس نیاز داخل کشور تولید شده است. این دسته بندی طوری است که عمده نیاز شرکتهای ارائه دهنده اینترنت و شرکتهای استفاده کننده از تجهیزات وایرلس را تامین می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با محصولات شایالینک لطفا از سایت www.shayalink.ir دیدن فرمائید.