• ایمیل: info@favajam.com

  • تلفن : 22848041-021

يکي از مهم‏ترين مشکلات و چالش‏هاي پيش روي مديران شرکت‏ها و موسسات دولتي و خصوصي، نحوه مديريت گردش کار و پيگيري امور محوله به افراد يک مجموعه و افزايش بهره‏ وري آن مجموعه مي‏باشد. سهل انگاري در انتخاب روش مناسب در اين امر مي‏تواند به يکي از معضلات اصلي آنان در تصميم‏ گيري و در پي آن اتلاف منابع انساني و مالي مبدل شود. روش هاي مرسوم مبتني بر يادداشت‏هاي کاغذي و مکاتبات اداري و يا پيگيري‏هاي تلفني و  Email، هيچ‏کدام نمي‏تواند پاسخگوي نيازهاي يک مجموعه کارآمد و هدفمند باشد.

 بسته نرم افزاري مديريت هوشمند ارتباط با مشتري JAM CRM مبتني بر ويتايگر، شامل مجموعه ابزارهاي توانمند با قابليتهاي گسترده است که مي تواند توان عملياتي سازمان را در حوزه برنامه ريزي، بازاريابي، فروش، خدمات پس از فروش، روابط عمومي و اعمال کنترل هاي مالي و اعتباري بهبود ببخشند. شرکت فاواجم، با ارائه  اين محصول به دو صورت وب سرويس و يا بر روي سرور نزد مشتري بهره گيري از امکانات گسترده اين نرم افزار را براي مشتريان فراهم ميکند.

اين نرم افزار سه وجه لازم براي يک CRM قابل اعتماد را ارائه مي دهد:

وجه ارتباطي:

قابليت ارتباط با مشتريان و مخاطبان يک سازمان.

وجه عملياتي:

 تمامي فعاليتها و اقدامات در حوزه برنامه ريزي، بازاريابي، فروش ، خدمات پس از فروش، روابط عمومي، مال و اداري سازمان را روشن مي سازد.

وجه تحليلي:

تهيه و استخراج آمار و گزارشات متناسب با سطوح سازمان از کارمندان تا مديران ارشد.

اين نرم افزار سرويسهاي متعددي را شامل ميشود که به صورت اجمالي ميتوان به نکات زير اشاره کرد:

    مديريت متقاضي
    مديريت فرصتها
    مديريت مشترکين
    مديريت مخاطبين
    مديريت فعاليت ها
    مديريت موجوديها
    مديريت محصولات
    پيش فاکتور فروش
    مديريت سفارش
    فاکتور
    خدمات و پشتيباني از مشتري
    پايگاه دانش
    پرتال خويش خدمتي مشتري
    بازاريابي پست الکترونيکي
    Help Desk
    مديريت موجودي
    مديريت امنيت
    يکپارچه سازي پست الکترونيک
    گزارشات و داشبورد
    افزونه آتلوک

افزونه آتلوک قابليت ورود و خروج email و SMS از درون نرم افزار را داده و قابليتهاي فراواني را بين  Outlook، سرور  Microsoft و CRM ممکن میسازد.
به دلیل تولید این محصول در شرکت فاواجم  امکان سفارشي سازي محصول براي مشتريان وجود داشته و با اضافه کردن فيلدهاي اختصاصي مطابق با کسب و کار در تمام ماژول ها، مانند متن، شماره، ارز، ليست و غيره ميتوان خواسته آنها را براي داشتن يک نرم افزار اختصاصي برآورده کرد. امکان تغيير تم رابط گرافيک نيز ديگر امکانيست که ميتواند مطلوب مشترياني که علاقمند به همسانسازي ظاهر نرم افزار با ملاکهاي خويش هستند واقع بشود.

جهت دريافت اطلاعات بيشتر و مشاوره رايگان لطفا  با بخش بازرگاني فاواجم تماس حاصل فرماييد